ZWROT POBRANIA

ZWROT POBRANIA

Często dostajemy zapytania o to, jak długo czeka się na zwrot pobrania. Z tego tekstu dowiesz się czym w ogóle jest przesyłka za pobraniem i jakie zasady obowiązują przy zwrotach pieniędzy na konto.

Na czym polega przesyłka za pobraniem?

Pobranie (ang. Cash On Delivery) to popularna usługa zapłaty za przesyłkę przy odbiorze paczki. Dla odbiorcy główną zaletą takiej opcji jest gwarancja zapłaty za towar, który został wysłany. Nadawca musi jednak liczyć się z czasem oczekiwania na zwrot pobrania, który trwa kilka dni. Nadaj paczkę w serwisie WysylajTaniej.pl, a tani kurier zrealizuje Twoją usługę nie tylko szybko, lecz także bezpiecznie.

Jak długo czeka się na zwrot pobrania?

Czas zwrotu pobrania uzależniony jest od wybranej przez klienta usługi i wynosi 5 lub 7 dni roboczych. Szybkość zaksięgowania przelewu na koncie zależy od konkretnego banku. Poniżej przedstawiamy czas przekazania pobranej kwoty na wybrany rachunek bankowy na przykładzie kilku firm kurierskich. Jest to czas orientacyjny liczony od momentu przekazania pieniędzy kurierowi.

KurierCzas zwrotu pobrania
Inpost Kurier i Paczkomaty5 dni roboczych pobranie express

7 dni roboczych pobranie standard

DPD / DPD PickUp7 dni roboczych

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu WysylajTaniej.pl, wprowadziliśmy opcję, jaką jest śledzenie czasu zwrotu pobrania. Dzięki temu można sprawdzić, jak długo trzeba jeszcze czekać na zwrot pobrania na konto bankowe — ile dokładnie pozostało dni. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę PRZESYŁKI — status gdzie wskazana jest konkretna data zwrotu pobrania oraz jego status, czyli czy zostało już pobrane wypłacone itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *