Gdzie najtaniej wysłać paczkę?

Gdzie najtaniej wysłać paczkę?

Chcesz szybko i wygodnie nadać przesyłkę, ale nie wiesz, gdzie tanio wysłać paczkę? WysylajTaniej.pl to serwis, z którego usług korzystając, dowiesz się, która firma kurierska za dostarczenie wysłanej przez Ciebie paczki wystawi najniższy rachunek. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i tanio nadasz przesyłki o różnych gabarytach do miejsca docelowego w kraju lub za granicą. Koszt takiej usługi zależy od kilku czynników – sprawdź jakich!

Od czego zależy koszt paczki?

Kluczową kwestią przy wysyłaniu paczki, jest jej rozmiar. By sprawdzić cenę przesyłki u wszystkich kurierów, z których usług można skorzystać w naszym serwisie, musisz podać jej podstawowe parametry. Należą do nich:

  • waga,
  • długość,
  • szerokość,
  • i wysokość.

Po wpisaniu tych danych otrzymasz zestawienie cen za usługi oferowane przez dostępne u nas firmy kurierskie. Na naszej stronie możesz też zapoznać się ze standardowym cennikiem usług świadczonych przez:

  • Paczka w ruchu,
  • InPost,
  • oraz DPD.

Ceny realizowanych zamówień są klasyfikowane przede wszystkim według wagi lub gabarytów przesyłki. Wysyłając przesyłki do 25 kg, można zaoszczędzić decydując się na nadanie jej w paczkomacie. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać na kuriera, który ma odebrać paczkę. Innym praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi w ramach Paczka w ruchu lub DPD Pickup, co umożliwia nadanie przesyłki w placówkach partnerskich. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz też na czasie, bo Twoja paczka jest odbierana z punktu razem z tymi od innych klientów. Za skorzystanie z dodatkowych usług, jak wysyłka niestandardowej paczki za granicę, czy ubezpieczenie przesyłki musisz dodatkowo zapłacić.

Umowa z kurierem?

Po wybraniu kuriera, z którego usług chcesz skorzystać, nie musisz wiązać się z nim żadną długoterminową umową. Dzięki możliwościom, które daje serwis WysylajTaniej.pl, nie musisz nawet zakładać konta. Wystarczy, że wypełnisz formularz dotyczący danych osobowych nadawcy i odbiorcy, a my zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności. Ważne, byś terminowo dokonał opłaty za usługę, z której chcesz skorzystać.

Zamów kuriera do domu

Jeśli chcesz szybko nadać paczkę bez wychodzenia z domu, to korzystając z naszego serwisu, możesz wybrać usługi firmy kurierskiej DPD lub InPost. W obydwu przypadkach wyślesz paczki różnego rozmiaru – od kopert do 1 kg po palety ważące nawet do 700 kg. Poza ceną, dzięki której zdecydujesz, która oferta jest korzystniejsza, sprawdź też, jaki termin dostarczenia przewiduje tani kurier. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz wysyłkę paczki, która być może jest droższa, ale gwarantuje szybszą dostawę. Gdy nie masz takiej potrzeby, możesz skorzystać z możliwości wysłania tanich paczek krajowych, które dojdą do adresata nie później niż w przeciągu kilku dni. Niezależnie od firmy kurierskiej, którą wybierzesz, ważne byś w przewidywanych godzinach odbioru był w domu. Jeżeli kurier nikogo nie zastanie, może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Wiesz już, od czego zależy koszt nadania przesyłki. Jesteśmy pewni, że dzięki serwisowi WysylajTaniej.pl, z łatwością tanio wyślesz paczkę każdego rozmiaru. Wolisz to zrobić w paczkomacie, punkcie partnerskim, czy nie wychodząc z domu? Zdecyduj, która z form tanich przesyłek kurierskich Ci odpowiada i nadaj paczkę do znajomego lub rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *