Paczka do Niemiec – jak wysłać przesyłkę do Niemiec?

Paczka do Niemiec – jak wysłać przesyłkę do Niemiec?

Zastanawiasz się jak wysłać paczkę do Niemiec i ile to kosztuje? Bez obaw! Współcześnie wysyłka do Niemiec to nic skomplikowanego. Zrobisz to szybko, tanio i wygodnie dzięki skorzystaniu z usług tani kurier. Za pośrednictwem serwisu WysylajTaniej.pl możesz nadawać nie tylko przesyłki do Polski i Niemiec, lecz także do innych krajów. 

Wysyłka przesyłki do Niemiec – od czego zacząć?

Jak nadawać paczki za granicę?

Nadawanie paczek, które mają dotrzeć do Niemiec, jest łatwe i wygodne. Wystarczy podczas składania zamówienia na stronie internetowej wybrać kraj docelowy – „Niemcy”, a następnie uzupełnić formularz dostawy, podając adres odbiorcy oraz swoje dane kontaktowe. Nadanie paczki na teren Niemiec krok po kroku: 

 • Kliknij „nadaj paczkę”,
 • wybierz rodzaj przesyłki (czy przesyłka to koperta, czy paczka),
 • podaj parametry i wagę paczki do Niemiec, 
 • zadeklaruj opcję zapakowania przesyłki, 
 • podaj dane nadawcy i odbiorcy – wybierz Niemcy jako kraj, do którego chcesz wybrać paczkę, 
 • przejdź do usług dodatkowych i wybierz je (opcjonalnie). 

Aby wysłać paczkę do Niemiec lub innego kraju bez zakładania konta, zaznacz odpowiednią usługę. W kolejnym kroku na Twoim ekranie pojawi się podsumowanie przesyłki do Niemiec. Sprawdź dokładnie zawarte tam dane. Na tym etapie lepiej sprawdzić zgodność paczki z parametrami podanymi do wysyłki. Po dokonaniu płatności list przewozowy zostanie automatycznie przesłany na Twój adres mailowy ze szczegółami usługi. Wydrukuj go i umieść na paczce (w widocznym miejscu). Przesyłka do Niemiec jest gotowa do wysyłki i można spokojnie oczekiwać jej odbioru przez kuriera firmy kurierskiej.

Kurier do Niemiec — jak to się odbywa?

Zamówienie kuriera do Niemiec jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, a następnie wybrać opcję „Wyślij przesyłkę”. Po podaniu wymaganych danych odbiorcy oraz nadawcy wybiera się sposób dostawy. Kurierzy docierają do Niemiec codziennie, dlatego przesyłki są dostarczane bardzo szybko i bezpiecznie.

Jak długo odbywa się transport do kraju Niemcy?

Standardowy czas doręczenia paczki do Niemiec z Polski wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Droga i aktualny status przesyłki widoczny jest w zakładce „przesyłki”. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka do Niemiec i zachować kontrolę nad jej transportem. W trakcie nadawania paczki można też zaznaczyć usługę „powiadomienia SMS” i dzięki niej otrzymywać wiadomości o drodze przesyłki.  

Ile kosztuje kurier do Niemiec?

Koszt wysyłki do Niemiec z Polski jest zależny od wielu czynników. m.in. od wielkości i wagi paczki, lokalizacji, usług dodatkowych. Podczas nadawania paczki na pojawią się oferty cenowe kilku firm kurierskich. Wybierz najlepszą ofertę na wysyłkę towaru. Zwykle kilka firm oferuje podobną cenę, ale warunki usługi przesyłki do Niemiec, mogą się różnić. Dlatego warto przeanalizować wszystkie propozycje i wybrać taką, która będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb. Wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej. Koszt paczki do Niemiec jest uzależniony od wielu czynników, takich jak:

 • Waga paczki
 • Rozmiar paczki
 • Sposób pakowania do wysyłki
 • Droga, jaką ma pokonać paczka
 • Oferta Firmy kurierskiej

Śledzenie przesyłki do Niemiec

Aby zagwarantować Państwu pewność wysyłki oraz wgląd w etapy jej transportu. Umożliwiamy pełen wgląd w drogę kuriera zarówna w Polsce jak i w Niemczech. Można śledzić etapy transportu wysyłki paczki do Niemiec. Udostępniamy możliwość śledzenia paczki do Niemiec za pomocą śledzenia przesyłki. Można też podczas nadawania paczki do Niemiec ustawić odpowiednia powiadomienia SMS lub email. 

Czego nie może zawierać paczka wysyłana do Niemiec?

Nie można wysyłać następujących rzeczy w przesyłce do Niemiec:
– Narkotyków i innych substancji psychotropowych;
– Broni i amunicji;
– Materiałów wybuchowych, łatwopalnych lub żrących;
– Żywych zwierząt, a także ich tuszu, kości i skóry (chyba że jest to mięso);
– Produktów pochodzenia zwierzęcego, które mogą być źródłem choroby (na przykład jaja);
– Pestycydów;
– Radioaktywnych substancji;
– Niebezpiecznych materiałów medycznych (na przykład niektórych leków); – Narkotyków; – Broni.

Wysyłaj do Niemiec bez umów i formalności

Dzięki naszej usłudze możesz wysyłać produkty do Niemiec bez konieczności podpisywania umów i podejmowania innych formalności. Jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje produkty na terenie Niemiec szybko i sprawnie. Nasza usługa jest idealna dla firm oraz osób prywatnych. Dzięki naszej usłudze możesz wysyłać produkty do Niemiec bez konieczności podpisywania umów i podejmowania innych formalności. Jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje produkty na terenie Niemiec szybko i sprawnie. Nasza usługa jest idealna dla firm oraz osób prywatnych, które potrzebują transportu paczki na terenie Niemiec.

Wysyłaj paczki do Niemiec na WysylajTaniej.pl

Wiesz już jak wysłać do Niemiec – teraz czas na praktykę. WysylajTaniej.pl to serwis internetowy, który ogranicza formalności i stawia na wygodę klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo danych i transportu ze strony każdej z firm, której usługi rekomendujemy. Wysyłasz paczki do Niemiec – a my dajemy Ci gwarancję, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie i na czas. Zaletami serwisu WysylajTaniej.pl są:

 • Szybkie i łatwe zamawianie przesyłek online do różnych krajów w tym do Niemiec
 • Bezpieczeństwo danych osobowych
 • Bezpieczeństwo Twojej paczki 
 • Gwarancja dotarcia na czas paczki
 • Kompleksowa obsługa klienta 
 • Atrakcyjne ceny przesyłek
 • Duży wybór usług dodatkowych

WysylajTaniej.pl umożliwia wysyłanie paczek do Niemiec. Aby skorzystać z naszej usługi, wypełnij formularz online. Jest to bardzo proste i szybkie. Wystarczy podać adres odbiorcy, a także wybrać opcję dostawy. Oferujemy kilka rodzajów dostawy, takich jak: kurier, paczkomaty InPost oraz punkty odbioru. Dzięki temu możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie formę dostawy. Wszystkie nasze usługi cechuje gwarancja dotarcia na czas. Ponadto dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do Twojej przesyłki do osoby prywatnej lub firmy w Niemczech możesz skontaktować się z nami przez formularz na stronie internetowej, lub telefonicznie.

Nasza oferta na paczki do Niemiec jest skierowana zarówno do firm, instytucji jak i osób prywatnych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *