Paczka do Anglii – jak najlepiej wysłać paczkę?

Paczka do Anglii – jak najlepiej wysłać paczkę?

Paczka do Anglii – zastanawiasz się jak wysłać? Nie wiesz, czy zawartość Twojej paczki jest możliwa do wysłania? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć, aby szybko wysłać paczkę do Anglii.

Na początku zmierz i zważ już zapakowaną paczkę do Anglii. Kliknij na stronie www.wysylajtaniej.pl przycisk „nadaj paczkę„. Podaj wagę i wymiary paczki do Anglii oraz wybierz rodzaj paczki. Zadeklaruj również, czy jest to paczka czy koperta. Paczki zagraniczne wysyłane są firmą DPD.

Przy wysyłce paczki do Anglii istotny jest również sposób jej zabezpieczenia do transportu. Dlatego w „kształcie przesyłki” należy wybrać rodzaj opakowania.

Klikając dalej przejdziesz do formularza z danymi nadawcy oraz odbiorcy. W danych odbiorcy wybierz kraj docelowy. Wysyłasz paczkę do Anglii, dlatego wybierz w polu „kraj odbiorcy” Anglia.

Wpisz poprawny adres nadawcy oraz odbiorcy i kliknij dalej. Przejdziesz wówczas do kroku, który nazywa się „usługi dodatkowe”. W tym kroku do wyboru jest kilka dodatkowych opcji takich jak: powiadomienie sms, ubezpieczenie. Jeśli nie chcesz się rejestrować, to wybierz taką usługę. Zaznacz, czy jesteś nadawcą czy odbiorcą paczki do Anglii.

Przechodząc dalej wyświetli się podsumowanie wypełnionego formularza „nadaj paczkę„. Sprawdź uważnie wszystkie dane, aby paczka mogła bez problemu dotrzeć do odbiorcy w Anglii. Jeśli wszystko się zgadza to przejdź do płatności.

Płatność zrealizujesz przez szybkie przelewy. Po otrzymaniu wpłaty w ciągu kilku minut, otrzymasz mailowe potwierdzenie złożenia zlecenia i list przewozowy. Wydrukuj list i umieść na paczce.

I to już wszystko, teraz możesz oczekiwać na kuriera. Paczka do Anglii transportowana jest do 3 dni roboczych. Pamiętaj, że termin doręczenia paczki do Anglii jest terminem przewidywanym, a nie gwarantowanym.

Informację o towarach, których nie można przewozić znajdziesz w pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *