Jak zapakować paczkę z ubraniami i wysłać ją najtaniej?

Jak zapakować paczkę z ubraniami i wysłać ją najtaniej?

Twoja szafa pęka w szwach i starasz się poprzez sprzedaż ubrań uszczuplić jej wnętrze? A może masz małe dziecko i właśnie udało Ci się sprzedać spory komplet ubranek? Niezależnie od powodu wysyłki odzieży, wybór opcji na ich przesłanie jest równie ważny, jak zabezpieczanie ubrań na czas transportu. Czy na pewno wiesz, jak zapakować paczkę z ubraniami?

Jak zapakować ubrania do wysyłki kurierem?

Wpływ na to, jak zapakować ubrania do wysyłki, ma przede wszystkim ich ilość i rodzaj, Czasami, jeśli wysyłasz np. kurtki zimowe, puchowe i kombinezony, rozsądniejszym wyjściem od pakowania ich w duży karton jest zakup worka próżniowego (do kupienia w sklepach za kilka złotych), włożenie kurtek, odessanie powietrza i dopiero potem spakowanie sprasowanych ubrań w karton. W ten sposób oszczędzasz pieniądze – nie płacisz za dużą paczkę, lecz za mniejszy gabaryt.

Pamiętaj, że ubrania nie powinny być wrzucone luzem do paczki. Mimo dużej ostrożności zdarza się, że podczas transportu paczka będzie miała kontakt np. z wilgocią. Jeśli chcesz aby adresata otrzymał czystą i pachnącą odzież – przed zamknięciem jej w karton owiń ją szczelnie folią lub zapakuj do torebki typu foliopak i dopiero potem do kartonu.

W czym wysłać ubrania — karton czy koperta foliowa?

Chcesz wiedzieć jak pakować ubrania do wysyłki? To proste!  Jeśli wysyłasz niewielką rzecz, np. parę spodni – przesyłkę możesz zapakować w dwa foliopaki (dla lepszej ochrony). Jednak musisz wiedzieć o tym, że większość firm kurierskich namawia swoich klientów do tego, by wszystkie przesyłki nadawali jednak w opakowaniu kartonowym. Jeśli natomiast chodzi o cenę – nie ma różnicy między nadaniem przesyłki w foliopaku i niewielkim kartonie. Jeśli jednak masz większą ilość odzieży do nadania – radzimy wykorzystać dobry karton.

Jakiego kuriera wybrać?

Osoby, które często sprzedają swoje ubrania zwykle cenią sobie najbardziej niskie koszty przesyłki, które mogą pomóc im zarobić na sprzedaży jeszcze więcej! Jeśli zależy Ci na tym, by jak najtaniej wysyłać ubrania – korzystaj ze stron, które skupiają oferty nie jednej, lecz kilku firm kurierskich. Porównaj ceny i sprawdź, która z prezentowanych ofert będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Tanie wysyłki kurierskie są szczególnie cenione przez osoby, które niemalże zawodowo zajmują się sprzedażą używanych, lub nowych ubrań. Skoro już wiesz, jak zapakować paczkę z ubraniami, nadaj paczkę za pośrednictwem naszego serwisu i ciesz się wygodą i oszczędnością związaną z wysyłką ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *